TEPfactor v novém, větším kabátku

3…2…1… Start! Po vynucené přestávce znovu startujeme. Během dvouměsíční přestávky jsme nelenili a každý den tvrdě makali na nových produktech a službách, které vám budeme moct po uvolnění všech restrikcí nabídnout. Nemohli jsme se dočkat dne, až vám je budeme moct předvést v celé své kráse. A ten den je tady. Pojďte s námi nahlédnout pod pokličku a ochutnat co jsme pro vás „uvařili“ dobrého. Věříme, že vás ta vůně z kuchyně přiláká a rovnou si objednáte plný talíř našich novinek.

TEPfactor Boyard

Highlight všech našich produktů je indoorová hra, které se právem přezdívá Česká Pevnost Boyard. Dvacet pět originálních úkolů prověří, jestli se ve vás ukrývá týmový duch. Vaším cílem bude zdolat všechny úkoly, posbírat indicie a otevřít truhlu s pokladem. Cesta to nebude jednoduchá, bude ale o to zábavnější! Čtyři kategorie úkolů ověří, jak jste na tom s fyzičkou, logikou, trpělivostí a zručností. Do místností vstupujete ve skupině dvou až pěti osob a úkoly musíte zvládnout splnit společně. Někdy může být tvrdý oříšek, už jen se v týmu domluvit 😊. Hra je řízena elektronicky a na její splnění máte neomezený počet pokusů. Vyrazte s partou do naší pevnosti, čeká tu na vás báječné dobrodružství.

Bazén ve kterém se nenamočíte

TEPfactor Flexi FUN

Správně jste si přeložili, že se jedná o flexibilní zábavu. Úkoly v této hře jsou přenositelné, a tak je můžeme snadno převézt na vaši rodinnou oslavu, svatbu nebo teambuilding v přírodě. Tento doprovodný program na akci potěší každého, kdo má hravou duši. Určitě neprohloupíte, pokud se rozhodnete vyzkoušet Flexi FUN přímo v TEPfactoru v Chotilsku. V nové zastřešené hale jsou součástí této hry pavoučí motokáry Spider cars. Čtyři kola umístěná na pavoučích nožičkách zajistí, že s touhle elektrokárou překonáte každou překážku. Čtyřkolka překvapí ovládáním na volantu. Brzdu i plyn budete ovládat rukama. Vsadíme, že jste takové autíčko ještě neřídili. Součástí balíčku je střelnice s lukem a vzduchovkou. Dvacet pět úkolů v duchu Together Enjoy Play jsou třešničkou na dortu pohodového odpoledne.

Unikátní elektrokára Spider car

TEPfactor Water CUP

Měli jste rádi v televizi pořad Hry bez hranic? A chtěli jste reprezentovat svůj stát v soutěžním týmu? V TEPfactoru můžete se svou partou zkusit něco podobného.  Horká novinka letošního léta je soutěž na vodě. Dvě posádky na speciálně upravených plavidlech bojují o první místo hned v několika kolech. Vyhrává ten, kdo jako první potopí soupeřovu loď. Nebojte se, o skutečné potopení nepůjde. Pomocí vodních děl se budete snažit naplnit soupeřovu nádobu na vodu. Každou sobotu můžete tuhle zábavnou soutěž vyzkoušet na Hostivařské přehradě. Komu chybí odvaha a chtěl by se nejprve přijít podívat ze břehu, na toho tu čeká doprovodný program Flexi FUN. Tak připravit ke startu a vyplouváme!

Posádky v souboji o medaile

TEPfactor na Slapech

Už dávno nejsme jen indoorová zábava. Na našem eshopu si můžete koupit a následně užít zážitky na vodě, na souši i ve vzduchu. Naplnili jsme sklad od podlahy až po strop 😊, abychom vám mohli zprostředkovat akční program na Slapech. Nově si u nás můžete zapůjčit jízdní kola, koloběžky, rafty, motorové čluny, piknikovou loď a mnoho jiného a vyrazit prozkoumávat krásy Slapského jezera. Zajímavý tip pro cyklisty je Cyclo boat, na kterou můžete upevnit svá kola, převést se kamkoliv na druhý břeh a pokračovat v krasojízdě.

 

Vydejte se prozkoumat Slapy na kolech

Dovolená v TEPfactoru

Zaujala vás naše nabídka aktivit a služeb? Rádi byste se zdrželi na Slapech a užili si tam letní dovolenou se vším všudy? Věděli jste, že máme i ubytování? Ochutnávka všech našich produktů, zážitek na celý život a ubytování v bungalovech na pláži Bora Bora – to je dovolená v TEPfactoru. Kromě zábavy, dobrodružství, okolní krásné přírody tu na vás bude čekat usměvavý personál a chutná polopenze.

Těšíme se na vás, ať už jste se rozhodli vyzkoušet jakoukoliv naši službu.