Dovolená v TEPfactoru

Přemýšleli jste, kam vyrazíte v létě na dovolenou a korona virus vám zkřížil plány? Nechcete letos nic riskovat, a proto jste se rozhodli pro bezpečnější variantu dovolené v Čechách. Jsou už všechny ubytovací kapacity plné? Nezoufejte! Máme pro vás řešení.

 Okolí krásné Slapské přehrady

Doma v Čechách máme tisíce krásných koutů, kam můžeme zavítat. Jestli máte rádi vodu, vodní aktivity a procházky malebnou přírodou, tak už ani chvíli neváhejte a vydejte se k jedné z nejhezčích vodních ploch u nás – na Slapy. Slapské jezero můžete prozkoumat z vodní hladiny a okolní přírodu pěšky nebo na kole. Má co nabídnout. Pokud vás zajímají místní památky, turistické cíle, tipy na to, kde se dobře najíst nebo ubytovat, určitě navštivte portál www.aktivityslapy.cz , kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět při návštěvě této lokality.

Vyhlídka Máj na Vltavu

 Ubytování na pláži Bora Bora

Exotika ještě není ztracená. 😊 I v Čechách můžete usínat na písčitých Bora Bora plážích v „rákosových chatkách“. Nedaleko Slapské přehrady leží zapomenutý ostrov jménem TEPfactor, kde na vás čeká dovolená jako z katalogu.

Délku pobytu si vyberete podle svého gusta. Přijet můžete na tři, pět nebo rovnou na sedm dní. Součástí nadupaného balíčku s ubytováním a polopenzí jsou zážitky, které můžete zažít jen v TEPfactoru. Zahrajete si hru Boyard na motivy známé televizní soutěže. Vyzkoušíte si netradiční zábavu na čtyřech kolech, na střelnici a při plnění týmových úkolů TEPfactoru Flexi FUN. V ceně balíčku máte také vstup do dvou muzeí, zapůjčení motorového člunu na Slapech, zapůjčení horského kola a skvělý piknik na plovoucí picnic boat formou večerního grilování.

4-lůžkové bungalovy na Bora Bora pláži

S polopenzí o vás bude postaráno. Ráno servírujeme snídaně formou švédských stolů a večer na vás bude čekat teplá večeře. Ubytováni budete ve čtyřlůžkových bungalovech. Program v rámci balíčků s vámi doladíme na místě, podle kapacity a vašich preferencí.

Dovolená začíná vždy odpoledne a končí po snídani. Ubytovat se můžete od 15:00 do 21:00. Bungalov opouštíte po snídani mezi 8:00 až 11:00.

Vyberte si některý ze zvýhodněných balíčků a rezervujte si svůj pobyt ještě dnes. Jedno dítě do 6 let má navíc celý pobyt zdarma!

Balíček na 2 noci

Akční cena 3790,- 2 999,- pro dospělého

Akční cena 2 099,- pro dítě

Balíček na 3 dny a 2 noci obsahuje: 2 x ubytování v 4-lůžkovém bungalovu, 2 x snídani a 2 x večeři.

Program v rámci balíčku: 3 hodiny hry Boyard, 2 hodiny hry Flexi FUN, návštěva muzea Balonového létání a Muzea Špýchar.

Balíček na 4 noci

Akční cena 8 290,- 5 990,- pro dospělého

Akční cena 4199,- pro dítě

Balíček na 5 dní a 4 noci obsahuje: 4 x ubytování v 4lůžkovém bungalovu, 4 x snídani a 4 x večeři.

Program v rámci balíčku: 3 hodiny hry Boyard, 2 hodiny hry Flexi FUN, návštěva muzea Balonového létání a Muzea Špýchar, zapůjčení motorového člunu na Slapech na 1,5 hodiny, Grilování na lodi (místo 1 x večeře).

Balíček na 6 nocí

Akční cena 11 990, 8 390,- pro dospělého

Akční cena pro dítě 5 819,- pro dítě

Balíček na 7 dní a 6 nocí obsahuje: 6 x ubytování v 4lůžkovém bungalovu, 6 x snídani a 6 x večeři.

Program v rámci balíčku: 3 hodiny hry Boyard, 2 hodiny hry Flexi FUN, návštěva muzea Balonového létání a Muzea Špýchar, zapůjčení motorového člunu na Slapech na 3 hodiny, zapůjčení kola na 4 hodiny, grilování na lodi (místo 1 x večeře).