Tipy a triky na nejlepší narozeninovou oslavu

Chcete uspořádat netradiční narozeninovou oslavu? Lámete si hlavu nad tím, jak uspořádat dokonalou párty, na kterou hosté jen tak nezapomenou? Oslava narozenin čeká jednou za rok každého z nás. Připravili jsme pro vás tipy, které vám ulehčí život.

Čas a místo

Možná se to zdá banální, ale vhodně zvolený čas a místo jsou základem úspěchu.  Přemýšlejte, jestli je například vhodnější všední den, pátek nebo sobota s ohledem na vaše hosty. Pokud jste se narodili v létě, máte o starost méně. Hezké dny vybízejí k tomu, připravit narozeninovou oslavu někde venku. Pokud jste tolik štěstí neměli a narodili jste se v zimě, musíte každý rok přemýšlet o prostoru, kam se všichni vaši hosté vejdou.

V TEPfactoru máme místa dost. Oslavu narozenin si tak můžete užít na rozlehlé hlavní pláži nebo v oddělených saloncích. Nebudete tak limitováni počtem osob, které byste chtěli na oslavu pozvat.

Program

Slavíte svoje kulatiny? Nebo narozeniny rodičů? Či snad svých dětí? Program párty zkrátka přizpůsobte hostům, které jste na oslavu pozvali. Samozřejmě nemusíte vymýšlet vůbec žádné aktivity a večer nechat jen tak volně plynout. Ale věřte, že na netradiční zábavný program pak budete s přáteli a rodinou vzpomínat ještě hodně dlouho.

Pokud hledáte opravdu originální program na narozeninovou oslavu, pak zkuste hru ve stylu slavné televizní show Pevnost Boyard. Zábavnou týmovou hru ocení děti i dospělí. Oslavenec má navíc u nás hru zdarma.

Pohoštění na oslavu

Pokud jste zvyklí pořádat párty pro své hosty doma, dáte nám za pravdu, že příprava pohoštění potřebuje hodně času a úsilí. Celý večer pak musíte řešit, jestli je na stole dost občerstvení a jestli má každý co pít.

Zkuste letos přenechat úsilí na někoho jiného. V TEPfactoru vám připravíme catering na míru. Vybrat si můžete z několika druhů rautů. Jídlo bude servírovat zkušený personál a na samoobslužném baru nikdy nedojde pití. V nabídce je široký výběr alko i nealko drinků. Vaši hosté si dokonce sami budou moct točit pivo. Variantu cateringu samozřejmě máme i pro malé oslavence.

 

Dekorace

Výzdoba na oslavu neodmyslitelně patří. Balonky, konfety, barevné prostírání dodají každé oslavě ten správný šmrnc. V TEPfactoru vám slavnostní stůl rádi ozdobíme a připravíme. Na vás bude jen přijít, bavit se s přáteli a skvěle si svou oslavu užít!

 

Vyzkoušejte si jedinečné jízdní vlastnosti bugy Spider car.

TIP na závěr

S celým programem i výběrem vhodného termínu a menu vám poradí naši zkušení Event Manageři. Společně dohodnete detaily akce tak, aby vše proběhlo k vaší naprosté spokojenosti.

TEPfactor není jen indoorová hra, jsou to také skvělé zážitky a soutěže. Pokud chcete trávit narozeniny v akčnějším duchu například na motokárách nebo na vodních člunech, máme pro vás také řešení. Kompletní nabídku služeb najdete zde.