11 tipů na vánoční dárky

Vánoce se kvapem blíží, ale vy ještě nejste nastaveni v moodu pro výběr dárků? Rádi pomůžeme! Udělali jsme předvýběr dárků za vás. Hledali jsme, hloubali jsme, zkoušeli, škrtali jsme… Zužitkovali jsme leta praxe při shánění dárků, jejich balení do barevných a papírů i jejich rozbalovaní pod stromečkem. Vybavili jsme si všechny ty zklamané pohledy, zdvořilostní úsměvy u třetích ponožek,  ale i o to opravdové štěstí v očích našich blízkých. Bylo to těžší než řešení kvadratické rovnice, ale známe výsledek. Nejlepší dárek je ZÁŽITEK!

Proč? Jednoduše proto, že přinese radost hned několikrát. Poprvé se bude obdarovaný radovat už při rozbalení dárku. Jeho fantazie začne pracovat. Začne plánovat a těšit se. Podruhé se bude radovat, když zážitek prožije. Prožitý zážitek s sebou nese vzpomínky. A vzpomínky tvoří náš život. Až po dvaceti letech otevře fotoalbum (no možná spíš Icloud nebo Instagram), vrátí se k fotkám z mládí, vzpomene si, jakou srandu si tehdy v létě 2020 užil. A pocit radosti se vrátí počtvrté, popáté, kdo ví…

Týmová hra TEPfactor

Evergreen mezi týmovými zážitky. Hra je vhodná pro všechny odvážlivce, kteří se nebojí trochu překonat sami sebe a neodmítnou žádnou výzvu. Pohltí vás atmosféra pirátské jeskyně, kde budete hledat ukryté komnaty s jednotlivými úkoly. Během několika hodin prověříte vaše komunikační schopnosti, fyzičku, logické uvažování, trpělivost ale i zručnost. V TEPfactoru je především cesta cílem. Nejdůležitější je se při plnění úkolů dobře pobavit a užít si den s přáteli.

Motokáry Spider cars

Batman jezdil v batmobilu a kdyby chtěl Spiderman auto, určitě by sáhnul po tomhle pavoučím autíčku! Spidercars mají jízdní vlastnosti, které strčí do kapsy každé terénní auto. Unikátní buggyna nemá v ČR obdoby! Díky speciálně navrženým “nožičkám” se přizpůsobí všem nerovnostem v terénu. Motokáry můžete vyzkoušet při offroad projížďce, nebo na našem speciálním polygonu, kde je možné prověřit možnosti vozidla na maximum.

Spider cars s unikátními jízdními vlastnostmi do každého terénu.

 

Letecky na Autosalon do Ženevy

Taky váš miláček neděli, co neděli sedí před obrazovkou a hltá Autosalon? Pak je tenhle dárek ušitý na míru přímo pro něj. Chlapi milují auta. A den plný designu, luxusních aut a krásných modelek je pro chlapa ten nejlepší dárek. Letecký jednodenní zájezd zaručí, že ho navečer budete mít zpátky doma a můžete se o dojmy podělit u skleničky vína.

Motorový člun na Slapech

Zapůjčte si motorový člun a brázděte klidné vody Slapské přehrady s větrem ve vlasech. Je jedno, jestli si chcete užít romantickou vyjížďku ve dvou nebo pořádný adrenalin s partou. Prozkoumejte tajuplné zátoky, ke kterým se po souši jen tak nedostanete. Nástupní molo najdete na Nové i Staré Živohošti. Kromě samotné plavby a opalovačky na vodě je pro vás připraveno vodní bingo.

Bush flying – létání nad divokou přírodou

Proleťte se unikátním letadlem Savage Shock CUB, které je moderní verzí legendárního letadla Piper Cub. Jedná se o letadlo určeno do těch nejextrémnějších podmínek od Aljašky po Afriku. Díky krátké přistávací a vzletové dráze, může tohle letadlo přistát i vzlétnout prakticky všude. Objevte svět z ptačí perspektivy. Bush flying je víc než jen vyhlídkový let.

Krátká přistávací dráha umožní přistát v jakémkoliv terénu

Ford Mustang rychle a zběsile, přesto bezpečně

SKVĚLÝ TIP NA DÁREK PRO MUŽE: Silná auta a předoucí koně pod kapotou. Sen každého muže. Kdo z nich by nechtěl zažít jízdu legendárním Fordem Mustang 5.0 V8. Za doprovodu zkušeného instruktora se obdarovaný projede ve městě, mimo něj i na dálnici. Unikátně pouze u nás můžete zakoupit dárkový poukaz i pro osoby bez řidičského oprávnění do 18 let. No, který náctiletý se může pochlubit, že řídil Mustang?!

Den na okruhu – Track&Safety

Darujte jízdu na závodním okruhu. Track&Safety přináší to nejcennější, co může běžný řidič získat. Na bezpečné závodní trati se pod vedením zkušených lektorů naučí zvládat krizové dopravní situace. Běžný provoz pro něho pak bude mnohem snadněji zvládnutelný. Kromě cenných informací a potřebné praxe bude připraveno pro závodníky po celý den občerstvení.

Laser Game

Užijte si akční zábavu v Mercuria Laser Game – největším laser game komplexu v ČR.

Adrenalin při laserové střílečce parádně odplaví z hlavy všechny starosti. Mezi hrami se můžete občerstvit v prostorném baru. Jako bonus k nákupu dárkového voucheru získáte kredity do světa virtuální reality.

Let balonem

Vzneste se nad Slapskou přehradu v horkovzdušném balonu a poznejte místní nádhernou přírodu z ptačí perspektivy. Hodinový vyhlídkový let je vhodným zážitkem jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. Dotkněte se oblohy!

SEA expedition

Exkluzivní cestovatelský zážitek z dílny TEPfactor.. Vyplujte s námi na moře a utkejte se s dalšími posádkami v souboji o poklad. Domovem každé posádky se na několik dní stane luxusní zámořský katamarán, na kterém bude brázdit řecké moře a pátrat po zbylých částech mapy. Je to ale závod s časem – pouze ta posádka, která prokáže největší zdatnost na moři, důvtip a odvahu, bude u pokladu první!

S týmem osmi lidí na palubě, zkušeným kapitánem a TEPprůvodcem zažijete 4 dny na moři nabyté dobrodružstvím, adrenalinem, ale také luxusem a pohodou. Stravování a ubytování je zajištěno na katamaránech, na kterých budete plout klidným mořem mezi nádhernými řeckými ostrovy. TEPfactor SEA Expedition se odehrává jak na moři, tak na souši.

Univerzální poukaz

TAJNÝ TIP: Nemůžete si z široké nabídky zážitků vybrat? Nevíte, co by udělalo pod stromečkem největší radost. Proto vás je ideální variantou univerzální poukaz. Obdarovaný si sám vybere, který zážitek pro něj bude ten pravý a vy budete mít jistotu, že se nespletete.