Investujte do dluhopisů TEPfactoru s výnosem 7% p.a. a staňte se součástí světové expanze!

Sportovně zábavní centrum TEPfactor je světovým unikátem. Jde o český koncept, který se inspiroval slavnými televizními soutěžemi. Týmová hra přináší 25 různorodých úkolů. Dobrodružnou hru plnou zábavy, napětí a adrenalinu si můžete vyzkoušet například na Slapech.

Společnost TEPfactor provozuje již tři světová zábavní centra. Svůj provoz odstartovalo zábavní centrum již před 7 lety na Slapech. Od roku 2018 se podařilo úspěšně otevřít dvě nové pobočky v Dubaji a polské Varšavě. „Unikátní koncepce adrenalinového zábavního centra láká stále více návštěvníků, jejich počet meziročně stále roste. „říká Tomáš Chroust, majitel společnosti TEPfactor.

Nově otevřené zábavní centrum TEPfactor Warszawa

Cílem společnosti je vybudovat síť zábavních center ve velkých světových městech s populací minimálně 1 milion obyvatel. Expanze TEPfactoru bude realizována stavbou vlastních poboček, prodejem franchisingové licence nebo stavbou ve spolupráci s dalšími partnery. „O provozování jedinečného centra je velký zájem. Aktuálně jednáme s investory z Ruska, Arábie i Německa. „uvedl Tomáš Chroust.

Zbohatněte s TEPfactorem! Minimální výnos 35 000 korun.

Dluhopisy jsou vhodné zejména pro ty investory, kteří hledají vyšší zhodnocení, než je tomu u termínovaných vkladů. Společnost TEPfactor nabízí 7% úrok se splatností 5 let. Úrok bude investorům vyplacen 2 ročně. Podmínky emise tak investorům zajišťují, že při minimální investici sto tisíc korun získají během 5 let třicet pět tisíc korun hrubého výnosu. Bonusem pro investory jsou volné vstupy do TEPfactoru v hodnotě 1 % z investované částky.

Investování s TEPfactorem je bezpečné. Investujete do již fungujícího a zavedeného konceptu. Naše pobočky můžete osobně navštívit a udělat si ucelenou představu. Finanční rizika diverzifikujeme na vícero trzích. Závazky z předchozí emise jsou řádně plněny.

Více informací o dluhopisech TEPfactoru najdete zde.