Školní výlet, který překoná všechny ostatní

Kam s dětmi na školní výlet? Na Karlštejně jste již byli třikrát, v zoologické pětkrát a teď hledáte něco originálního. Zároveň si přejete, aby se děti pobavily, zabavily, užily si společný den, a ještě se něco naučily. Ideálním řešením je výlet do TEPfactoru. Velikou výhodou je spojení zábavy, pohybu a edukace. Děti jsou vtažené do hry a vlastně si ani nevšimnou, že rozvíjí týmovou komunikaci, koordinaci pohybů, zlepšují fyzický výkon a musí přemýšlet u plnění úkolů.

Děti se po příjezdu rozdělí do týmů po pěti hráčích, obdrží herní čipy a vymezený čas 3 hodiny, ve kterém se snaží splnit co nejvíce úkolů z 25 a získat co nejvíce indicií. Úkoly jsou zaměřené na logiku, fyzičku, trpělivost a zručnost. Bez týmu to nejde, a proto úkol musí splnit vždy celý tým. Neexistuje univerzální návod na to, jak úkol splnit. Děti na to musí přijít samy. Jakou cestu k cíli zvolí, je jen na nich. Během celé hry spolu musí komunikovat a pomáhat si. Vyhrát může každý, pokud projeví týmového ducha a snahu. V dětech tak podněcujeme zdravé soupeření.

TEPfactor podněcuje hráče k vzájemné pomoci. Bez týmu a pomoci to nejde!

Hrou provází zkušený pirát – animátor. Pedagogický dozor se může k soutěži přidat nebo si vychutnat oblíbený nápoj na naší pláži.

Právě teď jsme připravili velkou jarní soutěž o 3 školní výlety do TEPfactoru zdarma. Do soutěže se mohou zapojit všechny školy, které vyměnily staré korkové nástěnky za multimediální vzdělávací panel ÁMOS vision 

Pravidla hry pro Jarní soutěž o školní soutěž 2019:

  • Soutěž probíhá prostřednictvím multimediálních panelů Ámos od 4.3. – 8.3. 2019( Pro velký úspěch soutěž prodlužujeme až do 22.3.)
  • Do soutěže se mohou zapojit žáci středních škol a žáci základních škol na druhém stupni.
  • Vyhrává třída s největším počtem správných odpovědí.
  • Vyhlášení soutěže proběhne na facebookových stránkách TEPfactor a bude obeznámen konkrétní učitel vyhrávající třídy.
  • Vyhlášení soutěže proběhne nejpozději do 31. 3. 2019
  • TEPfactor si vyhrazuje právo zvolit vhodný termín pro školní výlet.
  • Hlavní cenou je hra na 3 hodiny pro 3 vyhrávající třídy. Dopravu a občerstvení TEPfactor nehradí.
  • Hlasování v soutěži není nijak omezeno než dle výše uvedeného.
  • TEPfactor si vyhrazuje právo soutěž prodloužit nebo předčasně ukončit.