Kam na Valentýna? Jedině do TEPfactoru!

Romantická valentýnská večeře při svíčkách je už dávno pasé. Prožijte se svou drahou polovičkou Valentýna trochu jinak. Koho by bavilo dlouhé hledění do očí toho druhého, sezení v přeplněné restauraci v šatech či saku, pro toho zřejmě tenhle valentýnský tip nebude. Za to pro ty, kteří se nebojí pojmout Valentýna trochu „sportovně“ a prověřit svůj vztah zábavnou formou, máme skvělou nabídku. Valentýnská párová výzva. Tvrzení, že na vodě nejlépe prověříte váš vztah je už dávno překonáno. Při plnění 25 originálních úkolů se nevyhnete vzájemné spolupráci a komunikaci.  Sdílet spolu zápal pro hru a radost z výhry je pro každý vztah přínosem.  Během plnění úkolů zjistíte, jakou mírou trpělivosti je váš miláček obdařen, jak je na tom s fyzičkou i logickým uvažováním. Podá vám pomocnou ruku, podrží na překážce nebo jede na vlastní triko? Dokončíte párovou výzvu s úsměvem na tváři a s vědomím, že jste si vybrali dobře? Přijďte to zkusit, vždyť jde hlavně o to, se skvěle pobavit.

Úkol Lanovka

Co vás čeká a nemine. Před vstupem do tajuplné jeskyně obdržíte herní čip, který slouží jako klíč k jednotlivým komnatám s úkoly. Čekají vás úkoly zaměřené na logiku, trpělivost, zručnost a sílu. Pokud úkoly úspěšně splníte, podíváte se do bonusových místností, kde dostanete indicie, které vám pomohou otevřít truhlici s pokladem. Hru můžete hrát v libovolném pořadí s neomezeným počtem pokusů.

TEPfactor samozřejmě můžete přijet vyzkoušet kdykoli, nejen na Valentýna. Otevřeno máme celoročně. Pokud chcete zažít opravdovou romantiku, doporučujeme využít ubytování na pláži v bungalovech Bora Bora.

JAKO DÁREK PRO VŠECHNY ZAMILOVANÉ MÁME AKCI 1+1 ZDARMA. Akce platí pouze 14.2. pro dvojčlenné týmy ve složení jeden muž + jedna žena. Nelze kombinovat s jinými akcemi, slevami, či vouchery. Navíc vám jako bonus zdarma zapůjčíme kameru od Niceboy, kterou si budete moct vaši cestu TEPfactorem natočit.

Do poznámky k rezervaci stačí napsat 1+ 1 zdarma.

Bazén ve kterém se nenamočíte