Novoroční předsevzetí “Překonat sám sebe”.

Dáváte si na Nový rok také předsevzetí? Patříte mezi ledňáčky nebo vám předsevzetí vydrží po celý rok? Dali jste si někdy opravdu zajímavé předsevzetí? My ano a rovnou několik! Ale předsevzetí typu přestat kouřit, zhubnout nebo začít cvičit od nás nečekejte. My jsme se rozhodli v roce 2019 stmelit ještě více kolektivů! Půjdete do toho s námi? Je jedno, zda se jedná o kolektiv pracovní, školní, sportovní či rodinný. Nezáleží na tom, jestli jste dva,  nebo je vás devadesát. Žádný kolektiv není tak malý ani velký, abychom ho nedokázali stmelit.

Dále máme v plánu si v roce 2019 užít více zábavy! Právě proto plánujeme  na jaře výměnu dalších úkolů, abyste se k nám mohli po roce znovu podívat a užít si novou porci zábavy. Nejsou to ale jediné změny, které chystáme. Nebudeme je teď všechny prozrazovat, ale rozhodně souvisí s dalším předsevzetím – překonat sami sebe v kvalitě poskytovaných služeb! Přijeďte  se k nám do TEPfactoru přesvědčit osobně.

Pokud jste si žádné předsevzetí nedali, máme pro vás skvělý tip. Ještě není pozdě na to začít. Co takhle zkusit v roce 2019 překonat sami sebe? V TEPfactoru můžete překonat 25 našich výzev, překonávat strach z neznáma nebo vytrvat ve hře, když se první pokusy nedaří. Možná si v některých úkolech sáhnete na dno svých psychických nebo fyzických sil, ale o to větší radost budete mít u odhlašovací panelu, až zazní vytoužený signál GOOD. Ale nejde jen o to. Snahu překonat sám sebe jde aplikovat i do běžného života. Vždycky se můžeme snažit být někomu lepším přítelem, posluchačem, rodičem… Každý najde prostor něco zlepšit. Zlepšit si zaběhnutý čas na pět kilometrů, vydržet pod vodou o dvě sekundy déle nebo se překonat a vstát z postele o deset minut dříve 😉

Rozhodnutí je jen na Vás. Překonáte rok 2019 s námi?