TEPfactor na doma

Všichni to známe, někam jedeme, skvěle si to užijeme, bavíme se, ale ono to prostě jednou bohužel skončí… dovolená, super víkend nebo návštěva TEPfactoru. Na dovolené nasbíráte třeba mušle, doma si je vystavíte na poličku a pokaždé, když z ní utíráte prach, si na ty báječné chvíle na pláži vzpomenete. S tím, co si přivézt z TEPfactoru, jako vzpomínku na ty skvělé chvíle s přáteli, si dál lámat hlavu nemusíte. Pro všechny milovníky stolních her jsme TEPfactor vzali, zabalili do krabice, přidali sadu záludných úkolů, a poslali do vašich domovů. Samozřejmě nad ním nemusíte sedět jen v obýváku, stolní hra TEPfactor se skvěle hodí třeba na párty, na hory, na tábor, zkrátka kamkoliv.

Teambuildingová aktivita u stolu
Teambuildingová aktivita u stolu

Nudit se rozhodně nebudete. Na rozdíl od velkého zábavního centra je v krabici schováno 300 rozličných úkolů! Čekají na vás oblíbené úkoly z pantomimy, kreslení, zkoušky paměti, logické hádanky a u některých se i protáhnete. Spojte síly, spolupracujte a rozluštěte tajenku jako první!

Stolní hra TEPfactor
Stolní hra TEPfactor

Na tuhle vzpomínku se rozhodně prášit nebude, protože bude neustále v permanenci 😊 Stolní hra TEPfactor je skvělý tip na dárek k Vánocům  Skvěle doplní místo mezi ostatními deskovými hrami, které už máte doma.